Cariere

Cariere

el007
el005
Şi tu poţi face parte din echipa noastră!

Am început din anul 2009, cu resurse puţine dar, cu o mare putere de muncă şi o mare dorinţă să oferim produse din ce în ce mai complexe. Astăzi, oferim soluţii atât pentru clienţii locali, cât şi pentru cei naţionali având un potofoliu consistent de produse.

Suntem o echipă tânără, pasionaţi de ceea ce facem şi credem cu tărie că adaptarea permanentă la cerinţele pieţei face parte din succes!

elbg
Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactaţi la nr. de telefon:

0732 134 091
el008
MUNCITOR CALIFICAT ÎN PRODUCŢIE PUBLICITARĂ
  • cunostinţe şi experienţă în industria publicitară
  • seriozitate, punctualitate, putere de convingere, capacitate de perfecţionare, ambiţie
  • iniţiativă, simt practic, îndemanare
  • spirit de echipă, sociabil
  • rezistent la stresul profesional caracteristic domeniului de activitate
  • ordonat, simt dezvoltat pentru calitate
  • DESCRIEREA JOBULUI:
  • prelucrare materiale diverse specifice domeniului ( PVC, Plexiglas. PAL, alucobond, profile de oţel şi aluminiu etc ) efectuând diverse operaţii (lipire, îndoire, debitare, vopsire, sudură, etc.)
  • decorare cu autocolant
  • prelucrare material lemnos, PAL, etc.
  • realizarea de confecţii metalice
  • participare la montajele proiectelor realizate în ateliere
  • SE OFERĂ:
  • contract de muncă
  • pachet salarial motivant
  • bonusuri corelate cu performanţa
  • posibilităţi de avansare
  • colectiv tânăr, entuziast, dinamic, profesionist
OPERATOR PRINT / GRAFICĂ
  • cunostinţe avansate de Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator, Sketchup, Indesign, Filemaker, InDesign/InData, Quark express, HTML/CSS, Flash, 3D Max
  • pasionat de artă, branding, marketing prin imagine
  • cunostinţe de funcţionare a echipamentelor de imprimat
  • dorinţă să evolueze în cadrul echipei şi împreună cu firma noastră
  • foarte mare atenţie la detalii
  • experienţă de lucru în echipă
  • capacitatea de a asimila rapid cunosţinte noi
  • respectarea dead-line-urilor şi atenţie la detalii
  • perseverentă, capacitate de lucru sistematic
  • initiativă, dorinţă de autodepaşire
  • optimă gestionare a timpului de execuţie
  • cunoasterea limbii Engleze – Germana constituie un avantaj
  • conceperea şi prelucrarea grafică a materialelor
  • preluarea, realizarea şi predarea comenzilor
  • verificarea, pregătirea fişierele primite de la colaboratori/clienţi şi trimiterea lor către producţie

  • SE OFERĂ:
AGENT VÂNZĂRI
  • experienţă în domeniul producţiei publicitare
  • cunostinţe cel putin la nivel de începător Corel Draw sau Adobe Illustrator
  • prezentabil, abil în comunicare şi negociere
  • rezistent la stres, răbdător şi respectuos cu clientii, chiar şi cu cei fără experienţă în domeniul producţiei publicitare
  • permis de conducere Cat. B
  • cunostinţe limba engleză la nivel conversaţional atât scris cât şi vorbit
  • Ca şi agent de vânzări vei raspunde cererilor de oferte venite de la clienti prin mail, telefon sau la sediul nostru
  • Corel Draw sau Adobe Illustrator îţi trebuie pentru a putea deschide graficile clienţilor pentru o minimă verificare (daca are font-uri, câte grafici sunt, etc) sau pentru mici modificări gen număr de telefon, etc. Pentru grafici avansate avem departament specializat de grafică şi dtp.
  • SE OFERĂ:
  • salariu atractiv, peste media domeniului de activitate, renegociabil anual în funcţie de performanţe
  • bonusuri pentru merite deosebite
  • program fix 08-17 sau 09-18, cu o oră pauză de masă
  • ore suplimentare contorizate şi plătite
  • telefon mobil, laptop
  • maşina dupa atingerea primului prag de vânzări
Call Now Button